Установка Android Studio

 

1.Java Runtime Environment (JRE) Windows x86 Windows x64
2.Java SDK 7 Windows x86 Windows x64
3.Java SDK 8 Windows x86 Windows x64
4.Android Studio Windows x86 & x64

 

1. Java Runtime Environment (JRE)

Java Runtime Environment (JRE) - мінімальна реалізація віртуальної машини, необхідна для виконання Java-додатків,, без компілятора та інших засобів розробки. Складається з віртуальної машини - Java Virtual Machine - і бібліотеки Java-класів.

JRE поширюється вільно і для більшості платформ може бути завантажена з сайту ОРАКЛ.

Віртуальна машина Java (англ. Java Virtual Machine; JVM) — набір комп'ютерних програм та структур даних, що використовують модель віртуальної машини для виконання інших комп'ютерних програм чи скриптів.

JVM використовує байт-код Java, який як правило, але не завжди генерується з вихідних кодів мови програмування Java; віртуальну машину також застосовують для виконання коду, згенерованого з інших мов програмування. Наприклад, вихідний код Ada можна скомпілювати у Java байткод.

Віртуальна машина Java — основний компонент Java платформи. JVM доступна для всіх основних сучасних платформ, тому про програми, що скомпільовані у Java байткод теоретично можна сказати «Написано один раз, працює скрізь» (англ. "Write once, run anywhere").

Установка:

На початок

 

2. Java Software Development Kit 7 (JDK 7)

Java Development Kit, скорочено JDK — безкоштовний розповсюджуваний Oracle (раніше Sun) комплект розробника застосунківна мові Java, який включає до себе компілятор Java (javac), стандартні бібліотеки класів Java, приклади, документацію, різноманітні утиліти і виконавчу систему Java (JRE). В склад JDK не входить інтегроване середовище розробки на Java (IDE), тому розробник, що використовує тільки JDK, повинен використовувати текстовий редактор і компілювати та виконувати свої програми через утиліти командного рядка.

Усі середовища розробки на Java, такі, як Eclipse, Netbeans, IntelliJ IDEA, Borland JBuilder, спираються на сервіси JDK, що надаються, і викликають для компіляції Java-програм компілятор з комплекту JDK. Тому ці середовища розробки або включають в комплект постачання одну з версій JDK або вимагають для своєї роботи попереднє встановлення JDK на машині розробника.

Повні вихідні тексти JDK, включаючи вихідні тексти самого Java-компілятора вільнодоступні.

За станом на квітень 2012 остання версія JDK — 7 update 3. За станом на травень 2012 остання версія JDK — 7 update 4. За станом на липень 2012 остання версія JDK — 7 update 5.

Установка:

На початок

 

3. Java Software Development Kit 8 (JDK 8)

Мета цього проекту полягала у підготовці еталонної платформи JAVA SE 8 з відкритим вихідним кодом визначеного JSR 337 в рамках Java Community Process.

JDK 8 став загальнодоступним 18 березня 2014. Виробництво готових дистрибутивів написаних на JDK 8 вже доступні на сайті ОРАКЛ та скоро стануть доступні в більшості дистрибутивах Linux.

Установка:

На початок

 

4. Android Studio

Android Studio — безкоштовне середовище розробки на основі IntelliJ IDEA, що надає інтегровані інструменти для розробки та налагодження додатків для платформи Android.

Android Studio містить: Android SDK; інструменти для розробки дизайну, тестування і налагодження; останню версію платформи Android для компіляції, останню версію образу Android для запуску ваших додатків.

Основні властивості Android Studio:

— Редактор WYSIWYG. Рендеринг додатків в реальному часі.
— Консоль розробника: підказки для оптимізації, помічник для перекладу, відстеження рефералів, кампанії і просування.
— Підтримка білдів на основі Gradle.
— Інструменти для тестування продуктивності, зручності користування, сумісності і т.д.
— ProGuard і можливості підпису додатків.
— Майстер шаблонів для створення стандартних дизайнів і компонентів Android.
— Багатий редактор шарів з можливістю перетягування компонентів інтерфейсу, перегляду шарів з різноманітними налаштуваннями екрану.

Установка:

На початок

Налаштування:

На початок